indukcja a świadomość bytu  Aby mogly zaistnieć jakie kolwiek energetyczne formy bytu, a energetyczną formą jest również materia, powinien wystąpić proces indukcji, a indukcja jest możliwa jedynie w zmiennym (pulsującym) polu energetycznym ... takie warunki stwarza promieniowanie kosmiczne. Skoro istnienie tworów energetycznych (w tym i materii) polega na indukcji, to odbywa się ona w sposób cykliczny, falowy.

Energetyczne formy włącznie z materią istnieją kiedy pulsują, są indukowane fragmentami, jednocześnie w kilku miejscach położonych obok siebie - podobnie jak obraz na monitorze telewizora. Takie podejście do tematu jest ściśle powiązane z obserwacją bezwładności masy, a obydwa zjawiska wzajemnie się uzasadniają.

Świadomość niezwykłości wydarzenia, jakie miało miejsce w czasie sesji kiedy został sfotografowany energetyczny "znak" zmieniła moje nastawienie do energetycznego bytu ORB, stał się on dla mnie żywą istotą, o istnieniu której nasza cywilizacja prawie nic nie wie. Nie popełnimy błędu nadając jej statut istoty rozumnej - jest to energetyczny byt posiadający świadomość własnej i naszej egzystencji. Do takich wniosków upowaznia mnie autentyczność przebiegu moich myśli padczas tej i poprzedniej sesji zdjęciowej.

Uznałem że moje zdjęcie "znak" powstało dzięki nawiązaniu myślowego (telepatycznego) kontaktu z tym energetycznym tworem. Od tamtej pory temat nie dawał mi spokoju, moja przygoda z poznawaniem niewidzialnego świata żywej energii ma również swój ciąg dalszy.

- przodek, wygląd energetycznego bytu ORB (foto z.gliński)

To zdjęcie zostało zrobione tego samego dnia co zdjęcie "znak". Kiedy miałem już świadomość że utrwalone zostało coś niezwykłego, zastanawiałem czym może być to co wpadło mi przed obiektyw aparatu w tak pięknie manifestujący się sposób, czy przypadkiem nie był to jakiś owad. Z tymi myślami kontynuowałem sesję zdjęciową tego wieczora i w pewnym momencie na jednym z obrazów ukazuje się mi to coś co możecie zobaczyć obok. Jest to widok tego energetycznego tworu w całej okazałości, jest to jego wygląd od przodu.

Obraz został powiększony trzykrotnie, zdjęcie wykonane zostało w suchy upalny wieczór podczas zachodu słońca, na całej powierzchni zdjęcia jedyna rzecz godna uwagi to właśnie "on". Czy ten twór pojawił się ponownie specjalnie po to aby rozwiać moje wątpliwości ? Takie rozumowanie, choć wydaje się niewiarygodne, uważam za słuszne, uważam że jest to odpowiedź na moje wcześniejsze zapytanie i wątpliwości. Do takiego wniosku upoważnia mnie myslowy schemat rozumowania, jest on zbieżny ze znaną techniką posługiwania się wahadełkiem - zadajemy w myślach pytanie, a następnie uzyskujemy od naszego przyrządu odpowiedź, dziwne prawda ? ... , a na dodatek również i śmieszne bo odpowiedź zwykle jest prawidłowa i się sprawdza.

- widok energetycznego bytu ORB od góry- profil (foto z.gliński).

To zdjęcie powstało w dniu następnym ... nie dawała mi spokoju myśl o fenomenie utrwalonym poprzednio, chciałem dowiedzieć się na temat "życia" tych tworów coś więcej. Zastanawiałem się jaki one mają kształt, czy jest to forma kulista, czy tez bardziej płaska. W odpowiedzi na mój ciąg myślowy na zdjęciach pojawiły się świetliste kształty trudne do odczytania, podobne do wklęsłych pasków, w tym przypadku na pierwszy rzut oka trudno jest mieć pewność czy to co znajduje się obok jest profilem tego energetycznego bytu, lecz szczególowa analiza zdjęcia pozwala na zorientowanie się, że jest to ten sam obiekt w widoku od góry.

Jeśli dobrze przypatrzeć się budowie ORB-a , to pomiędzy wypukłym okiem na slupku w środku tarczy, a pierścieniem na krawędzi można dojrzeć cztery lub pięć mniejszych oczek rozmieszczonych po okręgu. Ta forma energetyczna jest zdecydowanie bardziej zagęszczona od energetycznych kul jednornych bez oka, mocno odbija światło flesza, jest dobrze widoczna na tle otoczenia, kule jednorodne wydają się być bardziej przezroczyste. O ile poprzednio ten byt pojawił się na zdjęciach pojedyńczo, tym razem na każdym zdjęciu miałem ich znacznie więcej, z wyglądu różnych między sobą.

Wracając myslami do symboliki i znaczenia "znaku" z poprzedniego zdjęcia, chcę powiedzieć iż większość osób które oglądały to zdjęcie, zapytane - co ono przedstawia, odpowiadały że widzą na nim sylwetkę człowieka, a w miejscu głowy znajduje się ORB. Zapoznany na forum dyskusyjnym badacz historii i zjawisk niewyjaśnionych o nicku Muki stwierdził że takie symbole spotkać można w historii naszej cywilizacji u wejścia do grot oraz przy oltarzach, miejscach świętych gdzie składano ofiary bogom. Jest to wiadomość wprost niesamowita, można powiedzieć sensacyjna i powinna dać każdemu dużo do myślenia.

W przypadku rozpoznawania istoty energetycznego bytu ORB, nasza sytuacja jako badaczy zjawisk niewyjaśnionych, wydaje się być komfortowa, charakter obserwowanego zjawiska jest powtarzalny, spełnia warunki laboratoryjne naukowego doświadczenia. Można pokusić się na przeprowadzenie szeregu eksperymentów, przybliżających nas do zrozumienia tego fenomenu. Oczekuję waszych propozycji, pytań jakie można zadać tym istotom, spodziewając się odpowiedzi dla nas zrozumiałych
i jednoznacznych w formie.


mobil

P.S. - wyrażam zgodę na kopiowanie zdjęć, wykorzystanie ich do publikacji wymaga osobnego uzgodnienia.