energetyczny znak  Tym razem postaram się przekonać was dlaczego nie jest słusznym obstawanie przy poglądzie o ograniczonych możliwościach bytowania duszy oraz innych świadomych form energetycznych. W dyskusjach o powiązaniu duszy z ciałem człowieka przeważa pogląd, że bez ciała energetyczna istota nie ma szansy na dłuższe istnienie samodzielne, szuka więc innego ciała aby do niego się podłączyć.

Takie rozumowanie jest nieprawidłowe, jest w sprzeczności z możliwością występowania form energii bez potrzeby ich doładowywania, jest sprzeczne z moim poglądem o permanentnym doładowywaniu energetycznych form promieniowaniem pochodzącym z kosmosu. To tak jak by powiedzieć, że myślenie o istnieniu życia w formie materialnej jest bzdurą, a jednak ono jest i ma się dobrze.

Forma życia w postaci materialnej, również jest formą bytu energetycznego - ciągle o tym zapominamy. Nasze ograniczenie co do możliwości postrzegania innych form oraz brak wiedzy na temat zasad, rządzących życiem w świecie astralnym, nie przesądza o braku ich występowania. Świadomość jest formą energetyczną i jak każda inna forma może występować samodzielnie, jak długo istnieją ku temu warunki.

Tak jak w naszym materialnym świecie spotyka się różne pasożyty, tak i w świecie astralnym mogą takie formy pasożytnicze występować, przekonany jednak jestem że nie jest to regułą - inaczej wszyscy mieszkalibyśmy w Wariatkowie.

Podczas kontaktu z nieznanym z pewnością należy zachować ostrożność - czujnym należy być zawsze, nieznanego nie należy lekceważyć. Czujność i ostrożność nie powinna jednak przemieniać się w paniczny strach, z takim podejściem do niczego nowego nie dojdziemy.

Kierując sie tymi wytycznymi rozpocząłem świadomie ekspetyment związany z poznawaniem bytu energetycznego, znanego w sieci internetowej pod nazwą ORB, lecz na początek zapoznam was z historią opowiadającą jak do tego doszło.

Trzeba przyznać, że myśl techniczna dostarczyła nam nowy instrument, bardzo pomocny w poznawaniu świata energii. Przedstawiane przy moich wypowiedziach zdjęcia nie mają nic wspólnego z tworzeniem, nie jestem grafikiem komputerowym... na moich zdjęciach są utrwalone fakty.

Zasadniczo aby interesujące nas zjawiska stały się widoczne, wycinane są z całości zdjęcia i mocno powiększane. Często fragmenty te pojawiają się w miejscach niespodziewanych, stąd nie najlepsza jakość takiego zdjęcia, tym nie mniej nie pozostawiają one wątpliwości co do występowania takich zjawisk, dla mnie są dowodami i podstawą do poznawania niewidzialnego dla oka świata energii.

- energetyczny znak wykonany przez byt znany jako ORB (foto z.gliński)

Mój pierwszy kontakt z energetycznymi bytami zwanymi ORB nastąpil duzo wcześniej, nie zdawalem sobie wówczas sprawy co zostalo uchwycone na moich zdjęciach ... olśnienie i zrozumienie istoty tego energetycznego "zjawiska" nastąpilo calkiem przypadkowo, a oto jak do tego doszlo.

W przeddzień ponownego wyjazdu na spotkanie ze "szklaną cywilizacją" wykonywałem serię nocnych zdjęć w pobliskim terenie. W pewnym momencie coś błysnęło i nie jestem pewien co było pierwsze, błysk flesza czy błysk w terenie. Poczułem podniecenie i byłem przekonany że coś ciekawego zostało utrwalone na zdjęciu. W tej samej serii zdjęć udało się mi sfotografować w świetle flesza parę owadów i coś jeszcze, stąd mam przekonanie że utrwalony obraz nie jest owadem ani czymś przypadkowym.

Zdjęcie powyżej powiększyłem na tyle, aby nie utracił na ostrości kształt i charakter sprawcy tego zjawiska. ORB dał się sfotografować statycznie, okazale i dynamicznie jednocześnie .... jego energetyczne "cialo" znajduje się na pochylonej w prawo górnej krawędzi tego "znaku", wyglądem podobny jest do napotkanej wcześniej kropli deszczu.

Być może uznacie, że nie ma w tym zdjęciu nic nadzwyczajnego ... też tak początkowo sądziłem, do czasu aż zdałem sobie sprawę z czym tak na prawdę mam doczynienia. ORB dał się sfotografować w tej serii zdjęć powtórnie, tym razem statycznie jako świetlista tarcza, z wyglądu identycznia do tej na fotografii. Jak wspomnialem wcześniej podobne energetyczne tarcze już fotografowalem wcześniej, tym razem robiąc zdjęcia zastanawialo mnie jak ta energia zachowuje się, czy przebywa w terenie statycznie czy też przemieszcza się w sposób dynamiczny, a jeśli tak to na ile szybko.

Zdjęcia jakie otrzymalem stanowily odpowiedź na moje pytania, z czasem zacząlem nabierać do tego energetycznego bytu więcej szacunku, uzyskaną odpowiedź na moje zapytanie nie można bylo traktować obojętnie ... reakcję zwrotną na moją myśl, uznalem za nieprzypadkową. Zaczęlo nurtować mnie pytanie - czy ta energia myśli, czy miała mi coś do powiedzenia ?

Już później doszełem do wniosku, że ta istota, musiała się dobrze postarać ... zależało jej aby mnie utwierdzić w przekonaniu o jej bystrości i inteligencji... postarala się wywinąć jakiś symbol i zdążyła ustawić się statycznie do fotografii. To doprawdy fantastyczne, uznalem że ten symbol jest informacją przeznaczoną dla mnie ... zdecydowałem zapoznać się z tą inteligentną istotą bliżej.


mobil

P.S. - wyrażam zgodę na kopiowanie, wykorzystanie zdjęć do publikacji wymaga osobnego uzgodnienia.