Święty   Graal
   Ogień   Graal    -  cauldron

(c.d. dyskusji na forum NDW )

>To jest szatańskie stwierdzenie;;; że Człowiek posiada umiejętność powielania/ tworzenia / materii... Na dzień dziesejszy ludzkość nie Wie , jakie są Wszystkie właściwości materii!! jakimi Prawami Kierowana jest Materia, a zwłaszcza Prawem Czasu,Grawitacji-Antygrawitacji... Wiedza na temat materii jest w powijakach,, a Ty twierdzisz, że Człowiek ma umiejętnośc tworzenia Materii!?

Całe w tym nasze szczęście że współczesna cywilizacja nie wie jakie są właściwości materii i grawitacji, jakimi prawami natury ona kieruje się ... do czasu kiedy ta wiedza jest w powijakach możemy być w miarę spokojni o naszą przyszłość. Szatan bardzo raduje się kiedy patrzy na naród świętujący dokonania wojska, dzisiejszy dzień to również Święto Diabła - z pewnością jest dumny z nas że o zabijaniu innych ludzi nie zapominamy, że nie zapominamy o potrzebie składania ofiary życia aby jego moc nie osłabła. Jak długo świadomość ludzi nie podniesie się na poziom chęci poznawania Dobra - tak długo wskazana tajemna wiedza nie powinna być upowszechniana.

>(człowiek posiada) Władze nad żywiołami!!! Ale się chwalisz,, przechwalasz!!! To dlaczego, nauka współczesna nie może przesunąć ciężkich chmur z miejsc ,gdzie Woda jest nie potrzebna,, Tam gdzie są Susze?? ... Czy Jezus kogokolwiek odrzucał?? czy uczniem Jezusa mogł zostać każdy kto wyrażał taką potrzebe ducha???

Wypowiadając się na temat podobieństwa człowieka do Boga mówiłem że każdy człowiek posiada taką zdolność duchową władania nad materią i żywiołami. To że człowiek współczesny nie jest na tyle oświecony aby z tej umiejętności skorzystać, sprawia że ludzkość jest w miarę bezpieczna. Klęski naturalne, jak susza, powódź czy gradobicie są mniejszym złem dla nas, od umiejętności posługiwania się boskimi mocami. Gdyby Jezus czy Mojżesz upowszechnił swoją tajemną wiedzę wśród ludzi , nasza cywilizacja by nie przetrwała do dzisiaj - jestem tego pewien.

Pozwólmy aby Bóg samodzielnie dokonywał wyboru czasu oraz komu można udostępnić tą tajemną wiedzę, skrzętnie ukrywaną przed ludźmi. Ja ogranicze się jedynie do wskazania błędów w interpretacji przekazów i legend ze starożytności (w tym przypadku na temat Graala) oraz do wykazania że legendy te nie są bajką.

- zdjęcie z lewej strony to wybuch jądrowy w początkowej fazie, zdjęcie z prawej strony ilustruje wygląd celtyckiego kotła Cauldron

Moc Graala jest ogromna, wcześniej dowodziłem że nie jest on Pucharem i nazwałem go Świętym Światłem w religiach nazywanym Duchem Świętym. W wierzeniach Dalekiego Wschodu wszelkie światło nazywane jest Ogniem dlatego rozróżniane są różne rodzaje Ognia, takie nazewnictwo i wynikającą z niego klasyfikację uważam za bardzo poprawną. Tak więc Ogniem jest dowolne promieniowanie widoczne i niewidzialne, nie ma również znaczenia czy jest ono odczuwane (rejestrowane) przez człowieka. Zależnie od rodzaju działającego Ognia będzie on studził lub grzał, tworzył lub niszczył, leczył bądź zabijał.

Badacze legend o Świętym Graalu słusznie dopatrują się podobieństwa w wyglądzie Graala do celtyckiego kotła Cauldron, Graal jest podobny do legendarnego kotła lecz nim nie jest. Graal w żaden sposób nie jest naczyniem w naszym rozumieniu pomimo że w nim można przygotować pokarm dla ludzi podobnie jak w kotle Cauldron. Zamieszczone powyżej zdjęcia ilustrują podobieństwo ich wyglądu są to jednak zdjęcia całkiem odmiennych obiektów. Ten z lewej strony równiez jest naczyniem lecz nie jest naczyniem materialnym - to forma energetyczna jaką przybiera wybuch jądrowy w początkowej fazie zanim przekształci się w grzyb atomowy.

O ile do tej pory mieliście sposobność zapoznać się z biblijnymi cudami Jezusa i Mojżesza czynionymi za pomocą cudownej Laski, tym razem możecie przekonać się jak wielką moc niszczycielskiego dzałania może mieć Graal - właśnie tak on wygląda jak go widać na obu tych zdjęciach. Okazuje się że współczesna nauka również może przywołać Graala na życzenie, jak można tego dokonać praktycznie objęte jest najwyższą tajemnicą podobnie jak za czasów Mojżesza i Jezusa. Nasza nauka nie potrafi jednak kontrolować tego Świętego Ognia aby zmusić go do tworzenia, karmienia i leczenia. Liczę na to że obalenie błędnych przekonań na temat Graala i potraktowanie cudów z Biblii serio, a nie jak bajkę - przyczyni się do zrozumienia na czym polega trudność w upowszechnieniu tej tajemnej wiedzy, ona może być bardzo niebezpieczna o ile skierowana zostanie przeciwko ludziom.

Czym była i na czym polegało działanie Arki Przymierza, do czego służyła Menora i dlaczego ona dzisiaj nie chce działać napiszę w rozwinięciu tego tematu.
autor: Zbigniew Gliński


Zabierz głos w dyskusji na forum NDW : Stożek CzasuData pierwszej publikacji :
         Ogień Graal (cauldron)    Warszawa, dnia 15 sierpień 2007 roku