stożek czasu  
       Obraz   jak   hologram

cd. dyskusji z forum NDW w temacie "Stożek Czasu"

>Czym jest ta przestrzeń? Wg mnie bez manifestowania się materii, cząstek, lub fal nie ma przestrzeni. (Stefan)

Przypuszczam że przestrzeń kosmiczna, podobnie jak powietrze składa z mieszaniny różnych energetycznych cząstek (energetycznych węzłów) one tworzą energetyczną siatkę przestrzeni ... można w niej poruszać się jak na szachownicy ... energetyczna siatka jest na tyle mocna i elastyczna że chwyciwszy za nią można podciągać się oraz przeskakiwać duże odległości ... wyobraźmy sobie szachownicę wielkości naszej galaktyki i możliwość przemieszczania się ruchem damki - taki ruch można nazwać teleportacją (damka przypomina wyglądem dżed)

- cztery filary w krajobrazie

Sporo na temat przestrzeni można dowiedzieć sie z analizy naszych obserwacji, a szczególnie tych niezrozumiałych ... zdjęcia w powiększeniu, o jakich wspominałem - były zamieszczone przy wypowiedzi Świat Magii (link u dołu) ... są na nich widoczne, pod tym samym drzewkiem (skrajne z lewej strony) dwa różne obiekty materialne, będące wytworem jakiejś cywilizacji (raczej nie naszej)

>... Moim zdaniem to, że w okolicy drzew udaje się sfotografować pewne fenomeny to zasługa cienia rzucanego przez drzewa, dzięki czemu to coś lepiej się uwidacznia, w pełnym słońcu jest po prostu niewidoczne.(Stefan)

Przestrzeń zaciemniona posiada odmienną polaryzację od tej nasłonecznionej (zauważył to już Hieronymus) więc pod tym względem masz rację, jednak podstawową przyczyną zaistnienia zjawiska jest naturalny dżed a konkretnie jego poprzeczne belki w postaci gałęzi (interferencja) ... zwróć uwagę że te obrazki pojawily się właśnie pod poziomą gałęzią ... dzisiaj wiem, że nie zwróciłem wcześniej uwagi na to jak zbudowana jest ta kępa drzew - można rozróżnić w niej cztery pionowe filary, właśnie pomiędzy nimi dzieją się te dziwne rzeczy widoczne na zdjęciach.

- schemat rejestracji hologramu

Aby łatwiej było zrozumieć z czym mamy doczynienia, powinniśmy dokładniej przyjrzeć sie zasadom tworzenia trójwymiarowego obrazu w przestrzeni powietrza - nazywamy je hologramem ... obraz taki powstaje w wyniku nałożenia na siebie dwóch strumieni światła: wzorcowego (spójnego) oraz odbitego od przedmiotu (promieniującego pod wpływem oświetlenia) ... nałożenie się dwóch takich strumieni oraz ich teleportacja poprzez bramę międzywymiarową przy obiekcie, stwarza mozliwość odczytania (odtworzenia) tego obrazu przy takiej naturalnej bramie jaką widać na powyższym zdjęciu

Zagadką dla mnie pozostaje skąd pochodzi zarejestrowany obraz, intuicja podpowiada mi że pochodzi on z wnętrza ziemi (projekcja od dołu) - wskazuje na to większość doniesień o obserwacjach ufo, one znikają pod ziemią ... dodatkową wskazówką jest również ilustaracja z linku u dołu (powietrzna projekcja 3D), tam wyświetlanie obrazu odbywa się również od dołu

Dla amatorów takich zdjęć jak w wypowiedzi Świat Magii (dla ich wykonania) pomocna może okazać się wskazówka odnośnie kierunku i pory obserwacji ... czynnikami decydującymi o polaryzacji oświetlenia jest georgaficzny (magnetyczny) kierunek usytuowania obiektu względem obserwatora, obiektyw należy skierować na południowy-wschód (przeciwnie do słońca) ... moje zdjęcia wykonywane były na godzinę przed zachodem słońca, a więc poziome promienie słoneczne ... zdjęcia zrobione były w miejscu odległym o 15 km na zachód od Włoclawka, przy trasie do Wylatowa ... w moim przekonaniu, w tym rejonie znajduje sie podziemna aglomeracja ufoli (wiele na to wskazuje) - nie jest to jedyna lokalizacja jaką warto mieć na oku, oni podobnie jak i my sa prawie wszędzie (jest ich na Ziemi więcej od nas)


- mobil


Zobacz przebieg dyskusji na forum NDW : Stożek Czasu


Linki w/g treści :

    - świat magii dr.J.Pająka

    - powietrzna projekcja 3D


Data pierwszej publikacji :    Warszawa, dnia 12 czerwiec 2007 roku