stożek czasu  
       naturalny   Dżed  

cd. dyskusji z forum NDW w temacie "Stożek Czasu"

>Dla próbujących budować taki teleport: na generalną próbę raczej sami tam nie właźcie, bo jest prawie pewne, że bedzie to bilet tylko w jedną stronę! Lepiej umieścić tam jakiegoś barana! (Stefan)

Słusznie skojarzyłeś opisany Teleport z przypadkani tajemniczych zaginięć oraz częściej spotykanymi przypadkami zmiany biegu czasu, do tych ostatnich nie przywiązujemy większego znaczenia dlatego zwykle są ignorowane lub też traktowane milczeniem (z braku dowodów) ... konstrukcja omawianej Bramy Czasu ze starożytności wiele wyjaśnia ... Teleporty podobne do tej Bramy ze starożytności mogą zaistnieć w naszym otoczeniu w sposób naturalny.

- przemiana energetycznej formy Rods na Dżed

Proszę popatrzeć na zdjęcie obok, jest ono wyjątkowo interesujące ... widać na nim jak Rods (Czterej Bracia) przekształca się w formę Dżed (pionową formę Cztery Filary) ... im dłużej jemu przyglądam się, tym mniej z tego zdjęcia rozumiem - widoczna na nim forma to jakby przekrój podłużny ... można zobaczyć to co jest wewnątrz wdłuż osi tej energetycznej formy ... osią jest jakby rurka z 'pustką' wewnątrz ... nie pojmuje dlaczego ten 'twór' nie jest na biało wokoło

Tak czy inaczej jest to w naturalny sposób powstała forma bliska dla Dżed. Kiedy teraz taka energetyczna forma zaistnieje w okolicy dajmy na to dwóch wolno stojących wysokich drzew (lub kęp), które spełnią funkcję Czterech Filarów (po dwa szeregowo ustawione pionowo Filary) - powstanie w naturalny sposób Brama do innego wymiaru. Jeśli zbieg okoliczności sprawi że w bramie pojawi się jakiś 'baran' - to może zniknąć z naszego pola widzenia i naszego świata ... w sposób naturalny.

Nie jest moim zamiarem zniechęcać was do spaceru w wolne świąteczne dni, trzeba jednak mieć świadomość że każdy nasz spacer może w ten sposób skończyć się, że nie wrócimy do domu. Dwa wolno stojące drzewa mogą zastąpić dwa wiry powietrzne (silny wiatr) lub dwa 'pionowe' wzgórza. Zwykle takie przypadki zniknięć przypisywane są porwaniom przez UFO, no bo co mogło sprawić że byli tuż obok i nie ma. W moim przekonaniu takie zaginięcia tłumaczyć należy wdepnięciem w Bramę Czasu, jest to bardziej prawdopodobne i przytrafić się może każdemu.

Kiedy będziecie na spacerze, zachęcam do dokładniejszego przyjrzenia się budowie drzew. Drzewa korzystają z wolnodostępnej energii, ich budowa w sposób naturalny przypomina formę Dżed - konary układają się piętrami, rosną od głównego pnia pod małym kątem ku górze ... cztery takie piętra konarów oraz pień - to nic innego jak Dżed. Zaistnienie rezonansu energetycznej formy na drzewie przypomina uderzenie pioruna: słychać huk, jest błysk, łamie się czubek drzewa (brzoza, sosna), często rozrzuca korę na odległość 6 metrów. Odróżnić formę Dżed można tym że na drzewie nie występuje osmolenie charakterystyczne dla pioruna.

- mobil


Zobacz przebieg dyskusji na forum NDW : Stożek Czasu
Data pierwszej publikacji :    Warszawa, dnia 7 kwiecień 2007 roku