stożek czasu  
       Rods    

(cd. dyskusji z forum NDW w temacie "Stożek Czasu")

Na obrazku z poprzedniej wypowiedzi: bóg egipski Ozyrys dokonuje cudu odrodzenia - tak funkcjonuje Stożek Czasu oraz Oko Ra pod wpływem jego zaklęcia)

>To jest mitologia ,,, naśladownictwo tamtych narzędzi ,nie odpowie nic o naturze Czasu Ziemi czy Słońca,,, tak samo jak zegarek nie odpowiada czym jest Czas... To jest Gdybanie!!! ,,, Ozyrys nie był bogiem,a tylko ludzie za takich się uważali w przeszłości i takie poglądy==kłamstwa istnieją do dziś,, a Wiedza na temat natury czasu nie jest w stożku..

Wiedza zawarta w mitologii egipskiej jest przekazem od tych co nazywamy ich bogami (Atlantami), mówi nam o podstawowych prawach jakie rządzą naszym światem materialnym. Mądrość tych przekazów ze starożytności jest tak ogromna, że naszym naukowcom nie mieści się ona jeszcze ani głowie, ani na stronach ich książek.

- spirale zwane Rods, inaczej Czterej Synowie boga Horusa podczas pracy

Aby cokolwiek wykonać na podobieństwo pozostawionych nam pierwowzorów ze starożytności, wpierw należy zrozumieć na jakiej zasadzie mają one funkcjonować. Samo naśladownictwo omawianych narzędzi do niczego nie prowadzi, a opisu (instrukcji) działania nasi pradziadowie prawdopodobnie nie znali i nie rozumieli - z tego powodu nie można powiedzieć że ludzie ze starożytności uważali się za bogów, za bogów nie uważali również swoich nauczycieli.

Bogowie pojawiają się jedynie w treści legend oraz mitów z tego powodu, że wiedza jaką im przypisywano mówiła o boskich prawach natury. Tak więc o boskich prawach natury mówią nam kompetencje Ozyrysa, Horusa oraz jego Czterech Synów - wszystko tylko po to aby łatwiej nam było w tym połapać się ... kiedy wiedza ułożona jest wierszem lub słowami mitu lub piosenki prościej przychodzi nam ją zapamiętać aby następnie powtórzyć własnym wnukom.

O prawdziwości wiedzy zawartej w storoegipskich mitach i ilustrujących je obrazkach można przekonać sie już dzisiaj porównując je z współcześnie wykonanymi zdjęciami. Tak dla przykładu zdjęcie zamieszczone wyżej pobrane zostało (dla ilustracji treści) ze stron Nautilusa, o interpretacji tej fotki przez 'fachowców' lepiej nie wspominać.

- czterej synowie Horusa na tle nieba

Zdjęcia te są współczesną ilustracją dla egipskiej legendy o bogu Horusie i jego Czterech Synach, tak wyglądają czterej synowie Horusa podczas pracy - dzisiaj znamy to zjawisko pod nazwą Rods. Od czasu do czasu , Czterej Synowie Horusa (kiedy natrafią na sprzyjające okoliczności) spontanicznie zabierają się do pracy i można zobaczyć ich na zdjęciach.

Spirale energii (widać je na fotkach) mierzą zwykle po długości 2-5 cm , czasem spirale Rods są tak ogromne że ich długość sięga 1-2 kilometrów. Podstawową jednostką dla przejawiającej się w ten sposób potęgi boga Horusa są cztery pełne zwoje. Czasem można zobaczyć zwoi więcej, jest to wynik spontanicznego pojawiania się braci w wielu miejscach. Czasem widocznych jest mniej zwoi jak cztery, jest to wynik powstawania lub zaniku takiej spirali.

Ciekaw jestem czy wciąż uważacie mity o bogach egipskich za bajki a Kruk że jest to jedynie moja wybujała wyobraźnia ... a może lepiej zabrać się za robotę i zmontować funkcjonującego Dżed'a ? Zapewniam was że nie będzie żałował ten kto uruchomi elektrownię według staroegipskiego wzoru, popatrzcie na tych Czterech Braci z ostatniego zdjęcia na tle nieba ... jacy oni są potężni, takich braci każdy chciałby mieć w swoim domu.mobil


Zobacz temat od początku : Stożek Czasu


Linki w/g treści :

    - rods w/g Nautilusa
    - żywe organizmy rods


Data pierwszej publikacji :    Warszawa, dnia 27 marzec 2007 roku