stożek czasu  
       Zaklęcia   Ozyrysa  

(cd. dyskusji z forum NDW w temacie "Stożek Czasu")


Witaj Kruku w temacie zaklęć.

>Nie odrobiłes zadania domowego "Eksperyment ziemia",ale zabrałeś się do następnego tematu. Szkoda Energii na jałowe gdybanie!

Temat 'Stworzenie Świata' (tak jak ja to widzę) przedstawiłem w trzech częściach, na swój sposób stanowi on zamkniętą całość ... można go rozwinąć o historię Adama i Ewy lub ująć ją w osobnym temacie (bo na to zasługuje) ... brakuje wyjaśnienia na czym polega różnica twojej koncepcji Stworzenia Świata: nie odpowiedziałeś jak rozumiesz bitwę planet (Nibiru i Tiamat) oraz skąd tyle wody na Ziemi aby wypełnić oceany głębokie na 10 km, czym według ciebie jest Nibiru, skąd wzięła się nasza planeta i na czym polega biblijne Stworzenie ... wyjaśnienie tych różnic czeka na ciebie (w tamtym temacie).

>Nie podjołeś także dyskusji;; i odpowiedz ,Co to jest Czas? jaki jest jego Fizyczny parametr dla Ziemi!! ... A teraz tworzysz zaklęcia ze stożka i w stożku ... Jaka jest Prawda? Jaki schemat ideowy czasu?.Jaki przepływ czasu,, jaka jest jego wartość przepływu?... Ty wogóle nie rozumiesz!!!

Wiem że jesteś zainteresowany wyjaśnieniem pojęcia czasu, być może uda się coś więcej wydedukować kiedy rozwiniemy dyskusję, nie ma jednak pewności że uda się znaleźć wszystkie odpowiedzi ... zamiast krytykować, wyjaśnij na czy polega twój pogląd

>Wiedza nie jest zaklęta!!! A klepsydra nie jest czasem, tylko narzędziem do pomiaru,tak samo jak zegarek,,, czy w zegarku jest zaklęta wiedza!!! Czy poznając dokładnie zegarek poznasz ,,co to jest czas!! czy tylko poznasz narzędzie pomiarowe? ... A może nie przyszłość tylko PRZESZŁOŚĆ odwróć stożek!! Alaczego uważasz że ten stożek ma tak być odwrocony jak ty chcesz?

- bóg egipski Ozyrys dokonuje cudu odrodzenia (tak funkcjonuje Stożek Czasu oraz Oko Ra pod wpływem jego zaklęcia)

Klepsydra czasu (ją odwracamy do góry dnem po upływie jej jednostki czasu) podobnie jak dżed, piramidy i wiele innych eksponatów ze starożytności (dzisiaj nie funkcjonujących) spełniają funkcję uwiarygodnienia legend ... z czasem ta wiedza została zapomniana i przeinaczona ... nic nie stoi na przeszkodzie aby ją odtworzyć i doprowadzić do uruchomienia tych urządzeń ... schemat ideowy funkcjonowania stożka czasu nie znalazł jak na razie praktycznego zastosowania, mamy jedynie do czynienia z próbą naśladownictwa tej idei w układach rezonansowych częstotliwości radiowych i radarowych

>To jest Gdybanie!!! Nie masz Zielonego pojęcia Czym jest Czas!... Dla Ziemi ma Stałą Wielkość ,tak samo jest Stala dla Słońca czy Jowisza!!! Tylko że te stałe Wartości są inne między sobą !! Ale Ty tego nie Wiesz! ... To nie brak obiektywnego układu odniesienia!!! Tylko Głupota ograniczą Rozumienie Czasu jak i układu Odniesienia Obiektywnego..

Uważam podobnie jak i ty, że jednostka czasu ma różną wartość w odmiennych obszarach przestrzeni - jest to powód dla którego uważam że jednostka ta zmienia swoją wartość również dla Ziemi wraz z jej przemieszczaniem się na orbicie wokoło Słońca, a razem z nim wokoło centrum Galaktyki

(... uchwycenie czasu na rożnych poziomach Stożka pozwala na pozyskanie darmowej energii przenikającej przez Oko Ra,)

>Jeszcze większa głupota!!! uchwycenie czasu!! z pozyskiwaniem darmowej Energii!! Podziwiam twoją wyobrażnie ale i przejaw głupoty!

Nie nazywaj głupotą tego czego jeszcze nie skojarzyłeś, a sam głosisz ... różny czas dla Ziemi, Słońca czy Jowisza (patrz swoją wypowiedź jak wyżej) wynika z różnicy pola energetycznego w jakim one znajdują się - uchwycenie tej różnicy energetycznej pozwoli na pozyskanie darmowej energii (można to zrobić sztucznie na Ziemi)

(... należy jedynie baczyć aby nie chybić przychylności Ozyrysa).

>Tak masz racje bój się Boga!! Bo Głupcy nie są Obrazem i Podobieństwem BOGA!!

Nie chybić przychylności Ozyrysa znaczy tyle, że należy trafić (z układem elektrycznym) w to co on zaakceptuje - inaczej urządzenie działać nie będzie.mobil


Zobacz temat od początku : Stożek Czasu
Data pierwszej publikacji :    Warszawa, dnia 24 marzec 2007 roku