stożek czasu  
       Klonowanie   materii 

cd. dyskusji z forum NDW w temacie "Stożek Czasu"

>Czy to więc znaczy że owe podróże w czasie nie są swoistym przemieszczeniem się w czasie w ten sam świat realny lecz w nierzeczywisty, astralny, czyli to jest iluzja? Jaki jest sens więc w dążeniu do znalezienia się w przeszłości lecz w nierzeczywistym świecie. (Lady_0 Anna)

Owszem jest ogromny sens.

- egipski bóg Ptah podczas pracy

Ten niewidzialny świat jest tak samo rzeczywisty (realny) jak nasz świat materialny, powiedzałbym nawet że jest dużo ciekawszym światem od naszego - według religii jest on Rajem. Tam mozna mieć na zawołanie wszystko o czym pomyślisz, okaże się jednak że nic tobie z rzeczy trwałych nie jest potrzebne. W oka mgnieniu możesz udać sie w dowolny rejon wszechświata, poznawać inne cywilizacje - można wcielić się w istotę z dowolnego świata.

Do podobnych możliwości dąży nasz świat materialny, poszukujemy sposobu nie tylko na podróże w przeszłość ale również w niewidzialny świat współcześnie istniejący równolegle. Poszukujemy dostępu do historycznych zapisów naszych dziejów w kronice Akaszy (link u dołu), chcemy nawiązać kontakt ze 'światem zmarłych'. Możliwość kontaktowania się z istotami duchowymi otwiera dla nas wrota również do niewidzialnego świata obcych cywilizacji, stwarza możliwość skorzystania z ich wiedzy i doświadczenia ... ufo to nic innego jak pojazdy do podróży astralnych.

Jeśli chodzi o kronikę Akaszy, moje poglądy znacznie różnią się od obowiązujących, z powodu teorii Stożka Czasu. Zastanówmy sie, skoro kronika Akaszy polega na zapisie wydarzeń takich jakie miały (mają) miejsce - to w jaki sposób wyjaśnić możliwość zaglądania do przyszłości, oglądania czegoś co dopiero nastąpi. Bazując na dotychczasowych poglądach jest to niemozliwe. Możliwość taką stwarza rozwijana w tym wątku teoria indukującej się materii, wyjaśnia ona również możliwość klonowania rzeczy materialnych tak jak przedstawione to było w temacie 'zaklęcia Ozyrysa' (link u dołu).

> dostałem taki link chyba tu pasuje i wyjaśnia wszystko, nie chodzi o to że to rzecz nie znana forumowiczom tylko o to ,że ta teoria zdaje sie ugruntowywać ten tamat ... chodzi o teorię Szypowa (Arek)
> Nie znajomośc Praw Fizyki nie powoduje że są inne Prawa Fizyki! (Kruk)


Poglądy Genadija Szypowa są zgodne z moimi przekonaniami jeśli chodzi o istnienie dotychczas nieznanych energii i niewidzialnych planów materii, wynikają one z pewnego rodzaju promieniowania jakie pędzi z szybkością miliardy razy większą od prędkości światła. Nie jestem jednak pewien czy Szypow zdaje sobie sprawę z tego w jaki sposób mają się te formy do naszego świata materialnego, niepoprawne ułożenie jego planów budowy wszechświata na schemacie, świadczy raczej o tym że nie wie on skąd co się bierze.

- budowlane elementy stworzone w wyniku klonowania materii (Giza pod Kairem, Egipt)

Wcześniejsze zdjęcie przedstawia egipskiego boga Ptah podczas pracy, był on bogiem kreacji (tworzenia) dla architektów i kamieniarzy, powstające w jego umyśle konstrukcje i kształty nabierały formy materialnej. Rysownik słusznie domyślił się sposobu obróbki kamienia leserem, działającym w oparciu o formę Dżed. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy że produkowane za pomocą tego urządzenia elementy budowlane powstawały na drodze klonowania materii. Za pomocą myśli (telepatycznie) można nie tylko porozumiewać się między sobą, mozna również tworzyć rzeczywistość.

Proszę popatrzeć na zdjęcie obok, ktokolwiek zobaczy coś takiego powie z przekonaniem że jest to odlew betonowy z jakiejś współczesnej budowy - będzie jednak w błędzie dlatego że elementy te pochodzą z staroegipskich budowli i nie zostały wykonane z betonu, to najprawdziwszy kamień. Podobne konstrukcje ze starożytności dowodzą tego że nasi bogowie (Mistrzowie) z powodzeniem stosowali nieznane nam współcześnie techniki klonowania materii ... więcej podobnych i bardziej skomplikowanych przykładów ukształtowanego kamienia (z różnych stron świata) można znaleźć na stronie 'uleszka' (link u dołu).

pozdrawiam - mobil


Zobacz temat od początku : Stożek Czasu


Linki w/g treści :

    kronika Akaszy
    teoria Szypowa
    zaklęcia Ozyrysa
    zagadki uleszkaData pierwszej publikacji :    Warszawa, dnia 29 kwiecień 2007 roku