nasza ufo-cywilizacja podziemia


autor : Zbigniew Gliński


  ODDZIAŁYWANIE  ŚWIATÓW  RÓWNOLEGŁYCH

Należy zgodzić się, że wspaniałą sprawą jest posiadanie rozumu - pozwala on nam w trudnych chwilach uciec od rzeczywistaści, pozwala również dociekać prawdy o prawach jakie rządzą tym światem. Nie wszystko jest dla nas zrozumiałe, nie na wszystko mamy wpływ jako ludzie - nie oznacza to jednak, że powinniśmy trwać bezczynnie i czekać na cuda przez innych zaplanowane.

Przykładem na poprawność powyższego rozumowania sa obserwowane u nas na polach piktogramy, znajdujemy również i inne oznaki obcej ingerenci w nasz świat materialny.


- dziura w ziemi.

Zdjęcie to przedstawia dziurę w ziemi, nie została ona zrobiona przez człowieka, nie powstała ona również wcześniej w sposób naturalny. Gospodarz pola jest mocno zaniepokojony swoim znaleziskiem i nie należy się jemu dziwić, prawdopodobnie poprzedniego dnia orał pole traktorem i dziury nie było.

Zwykle znajdowane w różnych częściach świata dziury są średnicy 30-50 cm oraz 5 do 8 metrów głębokosci i aby bylo śmieszniej u dołu rozszerzają się, a w przekroju podłużnym zbliżone są z wyglądu do litery "J", zakrzywiają się. Wokoło otworu nie ma śladów wybranego urobku, a technologia wykonania otworu "plazmowego odwiertu" jest naszej cywilizacji nieznana.

- dziura z Gwatemali ma średnicę 20 m a jej głębokość sięga 150 metrów ... nikt nie wie jak tą dziurę wytłumaczyć ... można powiedzieć, że fragment miasta odparował.

Słusznym jest uzmysłowienie sobie, że to co my nazywamy duchami to nie są istoty martwe, one żyją własnym życiem, rozumują, odpowiadają na nasze bodźce i oddziaływują na nasz świat materialny. Skąd biorą się nasze duchy wiemy "doskonale", identyfikujemy je ze zmarłymi osobami, można je przywoływać po imieniu, można zasięgać ich porady lub wsparcia. Są dla nas niewidzialne, bowiem należą do świata inaczej zorganizowanej (energii) materii. Pomiędzy tamtym i naszym światem istnieje powiązanie energetyczne, podobnie jak nasza ingerencja w świat materialny powoduje zmiany w świecie równoleglym - tak i ich dzialalność pozostawia ślady w naszej rzeczywistości.


  KATAKLIZMY

Innym przykładem oddziaływania energii ze swiata równoległego na nasz świat materialny jest zdjęcie wykonane przez Kazimierza Bzowskiego w naszych polskich Tatrach.

- "atomowy" grzyb (foto: Kazimierz Bzowski).

Zdjęcie dla wyostrzenia kontrastu, zastało zmodyfikowane na cz-białe. To na co chcę zwrócic waszą uwagę wygląda jak chmura lecz jej kształt i usytuowanie jest moim zdaniem niezwykłe i godne uwagi z powodu widocznych w prawej górnej części zdjęcia czarnych plam, kojarzonych z obecnościa ufo. Na oryginalnym zdjęciu takich "plam" jest więcej, doliczylem się pięć większych i najmniej ze trzy mniejsze.

Proszę również zwrócić uwagę na cztery mniejsze, wyodrębniające się w połowie wysokości grzyba, chmurki w ksztalcie kulistym. To nie jest zwyczjna chmura, ona wydostaje się z gruntu, a jej powstanie bezsprzecznie związane jest z widocznymi na zdjęciu pojazdami obcych. Czy zdjęcie to przedstawia walkę powietrzną pomiędzy obcymi najeźdźcami, a naszą podziemną ufo-cywilizacją ? Czy tak wygląda obrona naszej planety przed obcą inwazją ? Czy to jest współczesny obraz wojny o której wspominałem, omawiając legendy z "Doliny Śmierci".

- ognisty posłaniec.

Jedna z legend północno-zachodniej Jakucji głosi, że pewnego razu na niebie :

"... pojawiła się świecąca, ognista kula Njurgun Bootura i znów poleciała za horyzont, gdzie eksplodowała. Po jakimś czasie w niebo wzleciał kolejny bolid – tym razem ze strony przeciwnej, znowu nastąpił potworny wybuch, otrzymał on imię Uot Usumu Tong Duuraj – co można przetłumaczyć jako ' wrogi przybysz, który przedziurawił ziemię i ukrył się w jej głębinie niszcząc wszystko dookoła ognistym tornadem'. Legendy opisują to jako bitwę pomiędzy dwoma przeciwnikami – Tong Duuraja z Njurgunem Booturem. Najważniejszym elementem tych legend był wylot ognistej kuli z podziemi ..."

Tym razem zniszczeń w naszym świecie materialnym nie było, upłynęło jednak sporo czasu od kiedy legendy zostały spisane - możliwym jest, że jesteśmy świadkami wojny z wykorzystaniem ulepszonej, zmodernizowanej broni "konwencjonalnej".

Moim zdaniem, kiedy słyszymy wiadomości o trzęsieniach Ziemi, erupcjach wulkanów, kataklizmach spowodowanych przez fale tsunami - należy jako przyczynę tych zjawisk brać pod uwagę nie tylko manifestację sił naturalnych, należy również uwzględniać występowanie oddziaływań energetycznych pomiędzy równoległymi światami. Należy nauczyć się odróżniać naturalne zjawiska od towarzyszących niewidocznym dla nas cywilizacjom, obecnym wraz z nami na naszej planecie Ziemia.Warszawa, dnia 9.05.2005 roku
aktualizacja dnia 14.05.2007

materialy pomocnicze :
"Dolina Śmierci" : http://www.ufo.internauci.pl/?module=news&id=627
dziura z Gwatemali : http://www.kp.ru/daily/23861/63880/